kunstenaars 2022

Ruim 100 kunstenaars namen op zaterdag 16 en zondag 17 juli 2022 deel aan Kunst in Vaals, op en rondom het gezellige von Clermontplein, het historische raadhuis en de Kopermolen. Een weekend lang kon het kunstminnend publiek genieten van een  grote diversiteit aan kunstvormen, van keramiek tot schilderkunst, van beeldhouw- tot glaskunst, alsmede mode-design en edelsmeedkunst. De kunstenaars die bij Kunst in Vaals editie 2022 aanwezig waren vindt u hieronder.

kunst in vaals-infrastructuur-2022

Djamschid Abbassian

stand 53

Beeldhouwkunst, schilderkunst,
keramiek, Schmuck-design

Djamschid-Abbassian

Trude Adler

stand G3

Batik, textiel en
keramiekkunst

Trude Adler

Irene Bartsch-Kozik

stand 7

Schilderkunst
Natuurcollageen

Irene Bartsch-Kozik

Catherine Bernaisch

stand S09

Beeldhouwkunst, schilderkunst,
keramiek, Schmuck-design

Catherine Bernaisch

Doré Blom

stand 46

Textil-Design, tassen en accessoires van leer

Dore Blom Textil-Design, Tassen en accessoires van leer

Hetty Branderhorst-Snijder

stand P10

Schilderkunst


Hetty Branderhorst-Snijder

Tina Classen

stand S13

Glaskunst


Tina Classen

Projekt Arche NoA

stand P01

Design-Textielkunst,
Sieraden (Goede Doel)

Nora Claus

Josie en Jo Debije

stand P02

Schilderkunst


Josie en Jo Debije

KUNST IN VAALS

ZA 16 & ZO 17 JULI

Download de plattegrond en deelnemerslijst

plattegrond_deelnemerslijst

Hanny Delahaye

stand 60

Beeldhouwkunst
(brons en glas)

Hanny-Delahaye

Carien Deurenberg

stand 14

Grafische kunst


Carien Deurenberg

Jo Dieteren

stand 12

Beeldhouwkunst


Jo-Dieteren-kunst-in-vaals

Anne von Drehle

stand P09

Schilderkunst


Anne von Drehle

Beate Eckardt

stand 18

Grafische kunst


Carien Deurenberg

Inki en Toine Eijs

stand 61

Grafische kunst
etsen

Inki-en-Toine-Eijs

Bas van Emden

stand 68-69-70

Beeldhouwkunst
(Hout) en Deco

Living wood design

Johan Eskens

stand P04

Beeldhouwkunst


Johan Eskens

Trish Flannery

stand 2

Schilderkunst


Trish Flannery

Gerd en Karin Frank

stand 63

Glaskunst en Goudsmede


Gerd en Karin Frank

Elly Franken

stand 13

Design- Textiel


Elly Franken

Chris Gadiot

stand 62

Beeldhouwkunst
brons

Bronsart

Margarita Gaier

stand 14

Creatieve stofferingen


Margarita Gaier

Arek Garcia

stand 7

Tekeningen


Arek Garcia

Robert Goblet

stand 47

Beeldhouwkunst en
tekenen

robert-goblet

Goede Doel

stand G2

Stichting Uganda Kitgum Education Foundation

Stichting Uganda Kitgum Education Foundation

Christiane Hamblok

stand 1

Keramische kunst


Christiane Hamblok

Loek de la Haye

stand 8

Grafische Kunst en
Fotografie

Loek de la Haye

Francisca Henneman

stand P08

Beeldhouwkunst en Sieraden (rubber)

Fransisca-Henneman

Marianne Hoedemaekers

stand 15

Beeldhouwkunst en
  Edelsmeedkunst

Marianne-Hoedemaekers

Antoon Hoefnagels

stand 44

Glaskunst


antoon-hoefnagels-kunst-in-vaals

Katalin Islik

stand 16

Schilderkunst-abstract


katalin-islik

Chrit Jamin

stand 2

Grafische kunst


Chrit Jamin

Karin Jansen

stand 11

Glasatelier Juffrouw Jansen


karin jansen

Jan Jansen

stand 30

Beeldhouwkunst en
textielkunst

jan-jansen

Pierre Jetten

stand 5

Grafische kunst


Pierre Jetten

Ria Kaes

stand S06

Beeldhouwkunst


Ria Kaes

Gwendolijn Koppert

stand 40

Keramische kunst –
porselein

Cajeta

Loes Korsten

stand 41

Edelsmeedkunst


Loes Korsten

Susanne Krings

stand S10

Edelsmeedkunst


Susanne-Krings

Barbara Kühnlein-Kremer

stand 10

Textielkunst


Barbara Kuehnlein-Kremer

Kristien Laermans

stand 49

Textieldesign-hoeden-schilderijen en objecten

Kristien Laermans

Mieke Lankveld

stand 42

Schilderkunst


Mieke Lankveld

Philly Larik

stand 43

Keramische kunst


Philly Larik

KUNST IN VAALS

ZA 16 & ZO 17 JULI

Download de plattegrond en deelnemerslijst

plattegrond_deelnemerslijst

Theo Lefebvre

stand 35

Keramische kunst


theo-lefebvre

Rosemarie Lenz

stand 17

Schilderkunst


Sandra van der Zanden

Elke Luchtenberg

stand 34

Kunstenaar


Elke Luchtenberg

Geneviève Lumeij

stand 19-20

Schilderkunst
(Pasteltekeningen)

Geneviève Lumeij

Ulenaers Lutgarde

stand 22

Beeldhouwkunst
en Schilderkunst

Ulenaers Lutgarde

Edwin Mensink

stand 23

Schilderkunst


Sandra van der Zanden

Jola van Mierlo

stand 24

Edelsmeedkunst


jola van mierlo

Jolanda Nabben

stand 26

Keramische kunst


Jolanda Nabben

armand naebers

stand P05

Beeldhouwkunst
(bronzen beelden)

Armand Naebers

Brigitte Oostelbos-Piney

stand 25

Schilderkunst


Sandra van der Zanden

Atelier PUUR Michèle

stand 58

Edelsmeedkunst


Atelier PUUR Michelle

Niloc Pagen

stand 64

Schilderskunst


Niloc Pagen

Marion Pakbiers

stand 31

Schilderskunst


Sandra van der Zanden

Hilde Peeters

stand P07

Beeldhouwkunst


Hilde Peeters

John Penning

stand S02

Beeldhouwkunst,
Keramische kunst

jpsculpturen

Babette Peters

stand 38

Design – Textiel


Babette Peters

Irene Pfennings

stand 33

Design – Textiel


irene-pfennings

Jörg Ridderbusch

stand S01

Beeldhouwkunst
(Metaalobjecten)

Jorg Ridderbusch

Petra Rietbroek

stand 4

Schilderkunst


pbr-art

Els Rook

stand 48

Beeldhouwkunst,
Design-Textiel

 
Els Rook

Rotary Gulpen Heuvelland

stand G1

Goede doel


Rotary Gulpen Heuvelland

Ellie Schmitz

stand 37

Schilderkunst abstract


ellie schmitz

Ute Schneider-Thalheim

stand S04

Edelsmeedkunst


Ute-Schneider-Thalheim

Sabine Schumacher

stand S11

Design-Textiel


Sabine Schumacher

Denise Schwartz-Otten

stand S12

Edelsmeedkunst


Denise Schwartz-Otten

Helmie Skrabanja

stand 21

Keramische kunst


helmies krabanja

Patrick SOuren

stand 39

Edelsmeedkunst


patrick souren

Els Steensma

stand 57

Glaskunst


Els Steensma

Ester Steintjes

stand P06

Schilderkunst


Ester Steintjes

Mieke Stikkelbroeck

stand 51

Edelsmeedkunst


Mieke Stikkelbroeck

Nicole Strehlau

stand 9

Sieraden-Design


Nicole-Strehlau

Jutta Stubenrauch

stand 27-28

Beeldhouwkunst, Goudsmeedekunst, Sieraden

jutta-stubenrauch

Martina Thönnissen

stand 52

Sieraden-Design


Martina-Thonnissen

Annette Tiltmann

stand S03

Textiel-Design


Annette Tiltmann

Galerie Arti-Rita

stand 54

Schilderkunst


arti-rita-kunst-in-vaals

Stichting Oscar

stand 55

Schilderkunst


stichting-oscar-kunst-in-vaals

Dorothee Vermaaten

stand 50

Schilderkunst


dorothee-vermaaten

Henny Vermeiren

stand 56

Beeldhouwkunst en
schilderkunst

Hen Vermeieren

Traudi Vorberg

stand S07

Textiel-design


Traudi-Vorberg

Jacqueline Warlich

stand 3

Keramische kunst


equineart-jacquelinewarlich

Wil Wienjus

stand 32

Schilderkunst en
Design/textiel

wilart

Bernadette & Hans te Wierik

stand 45

Keramische kunst


hbtewierik

Janice wood

stand 36

Glaskunst


janicewood

Jolanda Zager

stand 59

Schilderkunst en
textieldesign

Jolanda Zager

Sandra van der Zanden

stand 29

Schilderkunst


Sandra van der Zanden

Elly van der Graaf

stand P03

Edelsmeedkunst


elly-van-der-graaf

jan veer

stand S09

Beeldhouwerk
demonstratie

jan-veer

kunstcollectief vaals

beemderlaan 8

Gezamelijke
expositie KCV

kunstcollectief-vaals

eddie symkens

in de kopermolen

Expositie
Keramische sculpturen

eddie-symkens

“De Kopermolen midden in het historische hart van Vaals. Hier ontmoet je elkaar met plezier.
Hier komen verleden en heden in harmonie samen. Hier adem je kunst, cultuur en geschiedenis in!”

agenda

Ricarda und Marlo

Musik und Poesie verbleibet meine Lust

Zaterdag 26 november 2022
20.00 uur
Entree: € 12 | Vrienden € 10

Musik und Poesie verbleibet meine Lust

fotocollectief passion

Expositie - vernissage

Zondag 27 november 2022
15.00 uur
Entree: vrije gave

let us agree

concert

Za 10 december 2022
20.00 uur
Entree: € 12 | Vrienden: € 10

kerstconcert

Jong talent Hochschule für Musik und Tanz

Vrij 16 december 2022
20.00 uur
Entree: € 10 | Vrienden € 8 | Student € 6

KUNST IN VAALS

Internationale kunstmarkt

Za 15  juli 2023
11.00-18.00 uur
Entree: gratis

kunst in vaals

KUNST IN VAALS

Internationale kunstmarkt

Zo 16  juli 2023
11.00-17.00 uur
Entree: gratis

kunst in vaals

Word vriend van
de kopermolen

Als eerste op de hoogte en extra voordeel vanaf € 30,- per jaar

Vrienden van de Kopermolen